İşte TNT'nin yeni yayın dönemi kozları

دوشنبه 4 بهمن‌ماه سال 1389 ساعت 20:59


TNT, 24 Ocak itibariyle, yeni logosu, ünlü ekran yüzleri ve yeni içeriğiyle yeni yayın dönemine hızlı bir giriş yapıyor

Yaklaşık 3 yıl önce Türkiye’de yayın hayatına başlayan Time Warner bünye

sindeki TNT, 24 Ocak itibariyle, yeni logosu, ünlü ekran yüzleri ve yeni içeriğiyle yeni yayın dönemine hızlı bir giriş yapıyor...


TNT yeni yayın dönemini böyle tanıttı:

En İyiler Türkiye’nin En Yeni Televizyonunda

Dünyanın lider medya ve eğlence grubu Time Warner, Türkiye’deki yatırımlarını büyütüyor ve grubun çatısı altında yer alan Turner Broadcasting System, Türk medyasının hızla büyüyen pazarında stratejik hedeflere odaklanıyor.

TNT Televizyonu; yepyeni ve iddialı içerikleriyle değiştirdiği ekranını 24 Ocak Pazartesi günü izleyicisi ile buluşturuyor.

Kaliteli yayıncılık anlayışından ödün vermeyen ve başarı grafiğini her geçen gün yükselten TNT Televizyonu; sürprizlerle dolu programları ile yeni yayın dönemine fırtına gibi başlıyor.

24 Ocak itibariyle TNT Televizyonu; yeni logosu, iddialı formatı, birbirinden ünlü ekran yüzleri ve televizyona yepyeni bir soluk getirecek içeriğiyle yeni yayın dönemine hızlı bir giriş yapıyor.

Yaklaşık 3 yıl önce Türkiye’de yayın hayatına başlayan, Time Warner bünyesindeki TNT, herkesi ekran başına kilitleyecek programlarla gündüz kuşağında farkını ortaya koyuyor.

Ender Saraç’la Sağlıklı Yaşam

Hafta İçi Her Gün Saat 08.45’te

TNT ekranı hafta içi her gün, saat 08.45’te Ender Saraç ve Nilüfer Salman’ın sunduğu “Ender Saraç’la İyi Yaşam” ile güne başlıyor. Ender Saraç’ın, Türkiye’de öncülüğünü yaptığı “wellness” konusundaki tecrübe ve bilgilerini izleyicilerle paylaştığı, Nilüfer Salman’ın katılımı ile renklenen program ile sağlıklı yaşamın kapıları TNT ekranlarında açılıyor.

Arım Balım Peteğim

Hafta İçi Her Gün Saat 10.45’te

Ünlü konukları, gündem yaratacak konuları ve çok özel röportajları ile hafta içi her gün saat 10.45’te Petek Dinçöz ile kaçırılmayacak bir randevu.. “Arım Balım Peteğim”. En Genç, en dinamik, en renkli, en farklı sabah programı Arım Balım Peteğim, kadına dair her şeyi Petek Dinçöz ile ekranlara taşıyor.

Dest-i İzdivaç

Hafta İçi Her Gün Saat 13.15’te

Hafta içi her gün saat 13.15’te Hande Ataizi’nin sempatik sunumu ile Dest-i İzdivaç başlıyor. Canlı olarak yayınlanacak programda, yalnız kalpler ruh eşlerini arayacak, renkli konular ve ilginç sürprizlerle ekran başındaki izleyiciler eğlence ve kahkahaya doyacak.

TNT Haber

Her Gün Saat 18.00’da

Türkiye ve dünyadan en sıcak gündem maddeleri, en iyi ve en doğru haber, Tuluhan Tekelioğlu’nun hızlı, dinamik ve tarafsız sunumu ile her gün saat 18.00’da TNT’de.

Açıl Susam Açıl

Hafta İçi Her Gün Saat 18.30’da

Türkiye’nin en büyük showman’i Mehmet Ali Erbil, hafta içi her gün saat 18.30’da TNT ekranlarında eğlenceyi evinize getiriyor. Yaptığı programlarla her zaman bir numara olan Mehmet Ali Erbil, bu defa herkesi hayalindeki büyük aşkı ile buluşturmak için kolları sıvayacak.

TNT Çocuk Kulübü

Cumartesi – Pazar Saat 09.00’da

Her Cumartesi ve her Pazar saat 09.00’da yayınlanacak olan programda minik izleyiciler Ayçe Abana’nın renkli kişiliğiyle boyanacak ve sıcacık kalbiyle ısınacaklar.

Programın ‘Zeynep’le Yemek’ bölümünde ise Zeynep Ağaoğulları sıra dışı ve eğlenceli yemek tariflerini çocuklarla paylaşacak.

Ne Güldük

Cumartesi Saat 11.00’da

Birbirinden komik iş kazaları, bir bebeğin düştüğü komik durumlar ya da sevimli bir kedinin ayna karşısındaki mücadelesi… Amatör kameralarla çekilmiş videoların yayınlandığı bu program ekran başındakileri gülmekten kırıp geçirmeyi hedefliyor. Genç ve güzel sunucu Fulya Sezen’in sunumuyla Her Cumartesi saat 11.00’da.

Gizli Saklı

Cumartesi 12.00’da

Kulaktan kulağa dolaşan haberleri, “Fısıltı Gazetesi”nden önemli başlıkları ve gündemin en iddialı manşetleri, her Cumartesi saat 12.00’da Gizli Saklı farkıyla TNT ekranlarında. Ayşe Eşmeli’nin sunumuyla magazine soft bir bakış TNT ekranlarında…

Herşey Gerçek

Pazar Saat 11.00’da

Her Pazar saat 11.00’da ekranlara gelecek programda yayınlandığı ülkelerde izleyiciyi ekran karşısına kilitleyen gerçek videolar ekrana geliyor. Soygunlar, trafik kazaları ve gözü kara suçlular, hepsi gerçek ve hepsi Fulya Sezen’in sunumuyla TNT’de.

Dedikodu

Pazar Saat 12.00’da

Gecelerde turlayan, gazetecilerle “köşe-kapmaca” oynayan ünlüler, İstanbul’un dört bir yanını karış karış dolaşan “Dedikodu” kameralarına takılıyor. Dedikodu, Fatoş Kabasakal’ın sunumuyla her Pazar saat 12.00’da TNT’de.

del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo