World Travel Channel Yayında

شنبه 21 اسفند‌ماه سال 1389 ساعت 13:31

- Şimdilik Turksatta yakında Digiturk ve D-Smartta.
- World Travel Channel yayına hayatına başladı!

World Travel Channel Frekans Bilgileri
Demet Sabancı Çetindoğan’ın sahibi olduğu MediaSa Yayıncılık A.Ş bünyesinde kurulan ‘World Travel Channel’ dün yayın hayatına başladı.

Vizyonu, Türkiye’yi ve güzelliklerini tüm dünyaya en iyi şekilde tanıtmak, ülkemize gelen turist sayısını artırmak ve ekonomiyi desteklemek olan World Travel Channel,(28.02.2011) 11.096 Vertical, SR:30.000, PolV frekansından yayın hayatına merhaba dedi.

World Travel Channel, gerek ülkemiz gerekse tüm dünya genelinde ‘ilk turizm network’u olma özelliğini taşıyor. Network ’un her aşamasında, televizyon kanalı, elektronik ticaret sitesi, IPTV, WEB TV ve hatta çok dilli çağrı merkezi olarak yer alıyor.

World Travel Channel, tarihi, kültürel ve doğal güzelliklerimizi aktarmanın yanı sıra, ülkemizin son yıllarda göstermiş olduğu büyük gelişimi de uluslararası platforma taşımayı amaç ediniyor.

Tüm hedef kitlelerine yönelik 24 saat canlı yayın yapacak olan World Travel Channel, seyahat ve destinasyonlar, exper’lerin analizleri, günlük hava-yol durumu gelişmeleri, turizm sektöründen haberler ve renkli belgesellerle ‘seyahat’ kapsamına giren her sorunun yanıtını izleyicilerine aktarıyor.

World Travel Channel, tüm bunların yanı sıra sevilen televizyon yıldızları ve ünlü isimlerin renklendireceği; gezi, magazin, yemek, sağlık, alışveriş, spor ve yarışma programlarıyla da canlı, neşeli, dinamik bir yayın gerçekleştirmeyi hedefliyor.

del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo